KADIŞEHRİ  İLÇESİ  PROTOKOL LİSTESİ

SIRA ÜNVANI  ADI  SOYADI 

İŞ TEL  

1 KAYMAKAM Arif GÜL

0 (354) 375 42 72

2 BELEDİYE BAŞKANI Davut KARADAVUT

0 (354) 375 40 03

3 JANDARMA KOMUTANI Osman YILMAZ

156

4 EMNİYET AMİRİ V. Mehmet YÜZGEÇ

0 (354) 375 41 52

5 HALIKÖY BELEDİYE BAŞKANI Zeki ŞİMŞEK

0 (354) 383 15 02

6 NOTER Emin ELVERİŞLİ

(0354) 375 45 31

7 AK PARTİ İLÇE BAŞKANI Şabettin AKSOY

0 (354) 375 42 72

8 CHP İLÇE BAŞKANI Ali KAYA

9 MHP İLÇE BAŞKANI Hacı ÇETİN

10 İLÇE MÜFTÜSÜ  Mehmet Akif KARABULUT

0 (354) 375 42 75

11 S.Y.D.V. MÜDÜRÜ Osman SAĞLAMER

0 (354) 375 45 69

12 TAPU MÜDÜRÜ Ferhat ÇEKİÇ

0 (354) 375 42 77

13 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ Osman GÜNAYDIN

0 (354) 375 42 78

14 YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Rahmi CAN

0 (354) 375 42 72

15 NÜFUS MÜDÜRÜ V. Osman ERGİN

0 (354) 375 42 79

16 ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ Alibey POLAT

0 (354) 375 42 90

17 KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ MÜDÜRÜ H. Sedat AKSU

0 (354) 375 49 00

18 MAL MÜDÜRÜ V. Şenol CAN

0 (354) 375 42 74

19 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İhsan KAZANÇ

0 (354) 375 42 82

20 TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ SORUMLU HEKİMİ Emre BULUT

0 (354) 375 41 51

21 AHMET YESEVİ İLKOKULU MÜDÜRÜ V. Muhammed KARADENİZ

0 (354) 375 42 91

22 ANAOKULU MÜDÜRÜ Serkan EN

0 (354) 375 40 92

23 ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRÜ Vahit ŞAHAN

0 (354) 375 40 50

24 ELMALIÇİFTLİĞİ İLKOKULU MÜDÜRÜ Turgut KAYA

25 GÜMÜŞSU İLK VE ORTAOKULU MÜDÜRÜ Bülent KANIBİR

0 (354) 385 12 04

26 HALIKÖY İLK/ORTA VE İMAM HATİP ORTAOKULU MÜDÜRÜ Hüseyin PEKŞEN

0 (354) 383 13 84

27 HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ Beki SARP

0 (354) 375 42 94

28 KABALI İLKOKULU MÜDÜRÜ Satılmış ŞAHİN

0 (354) 382 12 92

29 KADIŞEHRİ İLKOKULU MÜDÜRÜ Gökhan PEKTAŞ

30 KEMALLI İLKOKULU MÜDÜRÜ Ahmet TEKELİ

31 ÖĞRETMEN EVİ MÜDÜRÜ Zeki ETYEMEZ

0 (354) 375 44 69

32 ÖRENCİK İLKOKULU MÜDÜRÜ Emre ÇELİK

0 (354) 382 13 39

33 ŞEHİT ADEM CANPOLAT ORTAOKULU MÜDÜRÜ Fedayi KILIÇ

0 (354) 375 40 23

34 ŞEHİT DOĞAN ÖZPOLAT Ç.P. ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ Veli SOLMAZ

0 (354) 375 40 11

35 ŞEHİT YASİN YOLDAŞ İLK VE ORTAOKULU MÜDÜRÜ Yunus ÇOLAK

0 (354) 385 12 04

36 ÜÇAĞAÇ İLK VE ORTAOKULU MÜDÜRÜ   Mustafa TETİK

37 YAKACIK İLKOKULU MÜDÜRÜ Dilek YİĞİT

38 YANGI İLKOKULU MÜDÜRÜ Hüseyin KÖKER

39 YAVUHASAN İLK VE ORTAOKULU MÜDÜRÜ Mustafa YAKAR

0 (354) 475 63 15

40 YONCALIK İLKOKULU MÜDÜRÜ Şükrü GÜÇLÜ

0 (354) 383 13 17 

41 T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ Şenel DEMİRCİ

0 (354) 375 40 90

42 ÇEDAŞ İŞLETME ŞEFİ Mustafa GENÇ

0 (354) 375 40 43

43 PTT SORUMLUSU Hacı Ali MIZRAK

0 (354) 375 48 77

44 TELEKOM SORUMLUSU Fatih DOĞAN

0 (354) 375 44 99

45 TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ Mustafa ÇALIŞKAN

0 (354) 375 44 52

46 PANCAR BÖLGE ŞEFİ Doruk DEMİREL

0 (354) 375 40 51

47 YOZGAT PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ MAĞAZA ŞEFİ —-

0 (354) 375 40 51

48 İL GENEL MECLİS ÜYESİ Salih DENİZ                     AK PARTİ

49 İL GENEL MECLİS ÜYESİ Cemalettin SARIASLAN      AK PARTİ

50 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Eser BOZDAĞ

51 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Osman GENÇ

52 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İsmail KARACA

53 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Yusuf MAVUŞ

54 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ              Osman KARACABEY

55  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Ali KAYMAK

56  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fevzi TANRIKULU

57  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Feyzullah DURSUN

58  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ Fazıl NEŞELİ

59 ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI İhsan KARADAVUT

60 ZİRAAT ODASI BAŞKANI Tahsin KILIÇ

0 (354) 375 41 24


 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER